Archive for mei, 2007
Burgemeester Alexander Sakkers vertrekt
Burgemeester Alexander Sakkers gaat Eindhoven verlaten. Hij ruilt zijn ambt van burgemeester in voor een betrekking bij Transport en Logistiek Nederland (TLN).
Het nieuws is verrassend en toch weer niet.
Sakkers en Welschen
Als inwoner van Eindhovenaar heb ik tot nu toe twee burgemeesters meegemaakt: Rein Welschen en Alexander Sakkers. Rein Welschen profileerde zich minder sterk [...]
Posted: mei 11th, 2007 under Commentaar.
Comments: 8
Prinselijke zorgen om de ‘scherpe toon’ – update
Het vorige artikel, ‘Willem-Alexander maakt zich zorgen om de ‘scherpe toon’ – en terecht’, bleek een hit te zijn. Kennelijk houdt de demonisering van ‘damals’ (om even in de sfeer van de geciteerde uitlatingen te blijven) nog veel mensen bezig.
In reactie op het stuk ontving ik van een lezer/patriot een aanvulling. Het betreft citaten [...]
Posted: mei 10th, 2007 under Commentaar.
Comments: none
Willem-Alexander maakt zich zorgen om de ‘scherpe toon’ – en terecht
In een documentaire over de kroonprins, die onlangs door de tv werd uitgezonden zegt Willem-Alexander een paar behartenswaardige dingen over het integratiedebat in Nederland. Vooral de ‘scherpe toon’ van het debat baart onze toekomstige monarch zorgen. ‘Dat zijn mensen die in principe destructief bezig zijn en dat is niet iets waar ik graag voor zou [...]
Posted: mei 1st, 2007 under Commentaar.
Comments: 7
Het mirakel van Eindhoven
PSV toch nog kampioen. Een mirakel? Ja en nee. Niemand verwachtte het nog, gezien de reeks van slecht verlopen wedstrijden sinds begin van dit jaar.
Toch gebeurde het uiteindelijk. Het elftal dat in de eerste helft van de competitie had laten zien dat het kampioenpotentie had, haalde de titel alsnog binnnen.
Het mirakel van Eindhoven [...]
Posted: mei 1st, 2007 under Commentaar.
Comments: none